EMAIL

Aktualności
Informacje
CiekawostkiOferta WydawniczaHistroriaEkspozycjaTurystkaGaleriaKonkursKsięga Gości W Y G A S Z A C Z E, T A P E T Y  . . .

 

Dodatki dla Twojego komputera

Na tej stronie istnieje możliwość zaopatrzenia się we wszystkie, lub prawie wszystkie dodatki jakie sa dostępne dla Twojego komputera (na razie tylko na PC, ale wersja na Macintosha i inne platformy jest w fazie przygotowań - jeśli nas pogonicie to da się to dość szybko nadrobić - a więc piszcie). Na tej stronie są dostępne:

Tapety - nie jest ich zbyt wiele, ale systematycznie będa dodawane, w celu ściągniecia ich na swój komputer kliknij na obrazek i poczekaj na załadowanie się dużego obrazka w innym oknie przeglądarki. Po załadowaniu się obrazka, kliknij na niego prawym klawiszem myszy i w NN kliknij 'Set as wallpaper', natomiast w IE 'Ustaw jako tapetę'. I to wszystko :-))

Ratusz1 Ratusz2

Wygaszacze ekranu, dla Windows :-(

Wygaszacz pierwszy - jest to przezroczysty wygaszacz, tzn. nakłada się na istniejący obraz Twojego pulpitu - dość fajny. Jest na prawdę godny uwagi :-) Aby go ściągnąc kliknij tutaj /980kB/.

Kolejny wygaszacz - ten już typowo 'tradycyjny', czyli typowe czrne tło i kilka fajnych 'bajerów', jednak również godny polecenia. Zajmuje wyjątkowo mało miejsca tylko 316kB i jest dostępny tutaj.